Nové kanceláře a showroom LUXPLAN

Na přelomu roku 2008 - 2009 byly zprovozněny nové kanceláře společnosti LUXPLAN, s.r.o. a showroom o velikosti téměř 160 m2 v budově Avriopoint, kde mohou naši klienti nalézt nejnovější produkty značky Zumtobel dle současných trendů v osvětlovací technice a nouzových a řídicích systémech osvětlení.

Nové kanceláře a showroom LUXPLAN

Na přelomu roku 2008 - 2009 byly zprovozněny nové kanceláře společnosti LUXPLAN, s.r.o. a showroom o velikosti téměř 160 m2 v budově Avriopoint, kde mohou naši klienti nalézt nejnovější produkty značky Zumtobel dle současných trendů v osvětlovací technice a nouzových a řídicích systémech osvětlení. V novém sídle zaměstnanci společnosti LUXPLAN pracují již od prosince loňského roku, ale pro slavnostní zahájení bylo zvoleno příjemné květnové počasí. Na otevírací párty pozvaly svoje klienty další významné společnosti, které kromě společnosti LUXPLAN v nové administrativní budově Avriopointu našly svoje zázemí - společnosti Arch.Design Group, AutoCont a Avrioinvest. A tak se tedy 14. května 2009 sešly více než tři stovky hostů na slavnostním večeru při příležitosti otevření budovy Avriopoint na ulici Sochorova 23 v Brně - Žabovřeskách. Tato budova navíc dostala v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 1. místo v kategorii Stavby občanské vybavenosti, kdy porota ocenila multifunkční využití, nadstandardní pracovní prostředí a překrásný výhled do okolní přírody. Společnost LUXPLAN se významnou měrou podílela projekčně na světelně-technickém projektu a současně na přímých dodávkách osvětlení Zumtobel pro tuto významnou brněnskou stavbu.

Vzorkovna a kanceláře společnosti LUXPLAN, s.r.o. neslouží pouze k prezentaci produktů Zumtobel, ale měly by se v budoucnu stát místem pro poskytování veškerých informací o produktech Zumtobel a pro pořádání školení a seminářů s tématikou osvětlení pro odbornou veřejnost.

zasedačka malá 150 ShowRoom kanceláře Kanceláře1

 

© 2012 LUXPLAN, s.r.o.

webdesign by Ateliér Tomáš Tuč | Created by SOVA NET: sovanet.cz

foto: Zumtobel Lighting s.r.o.