Kontakty

KANCELÁŘ A VZORKOVNA:
Sochorova 3209/38
616 00 Brno
tel:       +420 545 210 836
e-mail: luxplan@luxplan.cz

KANCELÁŘ BRNO:

Ing. Ivo Janíček
jednatel

e-mail: janicek@luxplan.cz

Martin Kovář
projektový manažer - Zumtobel Group 
tel.:      733 643 066

e-mail: kovar@luxplan.cz

Eliška Janíčková
projektová manažerka - Zumtobel Group 
tel.       773 990 607

e-mail: janickova@luxplan.cz

Jana Kiliánová
projektová manažerka - Zumtobel Group
tel.:      606 768 396
e-mail: kilianova@luxplan.cz

Roman Tyl
zákaznický servis – nabídky
tel.:      602 785 942

e-mail: tyl@luxplan.cz

Jaroslav Vostal

zákaznický servis – logistika
tel.:      602 536 957

e-mail: vostal@luxplan.cz

Lukáš Kropáček

světelný technik – onlite, luxmate   
tel.:      724 970 046

e-mail: kropacek@luxplan.cz

Tomáš Jindra
světelný technik
tel.:      739 457 086
e-mail: jindra@luxplan.cz

Martin Hala
světelný technik – onlite, luxmate   
tel.:      739 022 761

e-mail: hala@luxplan.cz

Kateřina Černá
asistentka
tel.:      734 376 101

e-mail: cerna@luxplan.cz

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
LUXPLAN, s.r.o.
Sochorova 3209/38
616 00 Brno


OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ PRAHA:

Martin Řondík
projektový manažer - Zumtobel Group
tel.:      702 092 701
e-mail: rondik@luxplan.cz

Ing. David Purger
světelný technik
tel.:      775 258 856
e-mail: purger@luxplan.cz

 


OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ SEVERNÍ MORAVA:

Ivan Duda
projektový manažer - Zumtobel Group
tel.:      608 981 448
e-mail: duda@luxplan.cz

Petr Sajbot
projektový manažer - Zumtobel Group
tel.:      602 265 473
e-mail: sajbot@luxplan.cz

 

 

Bankovní spojení / Bank: Sberbank CZ, a.s.
CZ č.ú./Acc.No.: 4200106377/6800 
Sberbank CZ, a.s.
EUR č.ú./Acc.No.: 1200066527/6800
IČ / Reg. No.: 26302501
DIČ: CZ26302501
Spisová značka: Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 42768

 

Smart Building CONTROLS s.r.o.

Sesterská montážní a servisní společnost zabývající se dodávkou, montáží a nastavením systémů řízení osvětlení. Certifikovaný partner společnosti Luxmate. 

KONTAKTY

Lukáš Kropáček

projektový manažer   
tel.:      724 970 046

e-mail: kropacek@luxplan.cz

Eliška Janíčková
  

tel.:      773 990 607
e-mail: janickova@luxplan.cz

 

Ivan Duda

projektový manažer
tel.:      608 981 448
e-mail: duda@luxplan.cz

Bankovní spojení / Bank: Sberbank CZ, a.s.
CZ č.ú./Acc.No.: 4200453571/6800
IČ / Reg. No.: 025 30 422
DIČ: CZ02530422
Spisová značka: Krajský soud v Brně, oddíl C, spisová značka 81590

 

 

 

© 2012 LUXPLAN, s.r.o.

webdesign by Ateliér Tomáš Tuč | Created by SOVA NET: sovanet.cz

foto: Zumtobel Lighting s.r.o.