Kontakty

SÍDLO SPOLEČNOSTI:

LUXPLAN, s.r.o.
Sochorova 3209/38
616 00 Brno

KANCELÁŘ A VZORKOVNA:
Sochorova 3209/38
616 00 Brno
tel:       +420 545 210 836
e-mail: luxplan@luxplan.cz

Ing. Ivo Janíček
jednatel

e-mail: janicek@luxplan.cz

Martin Kovář
projektový manažer - Zumtobel Group 
tel.:      733 643 066
e-mail: kovar@luxplan.cz

Eliška Janíčková
projektová manažerka - Zumtobel Group 
tel.       773 990 607
e-mail: janickova@luxplan.cz

Jana Kiliánová
projektová manažerka - Zumtobel Group
tel.:      606 768 396
e-mail: kilianova@luxplan.cz

Roman Tyl
zákaznický servis – nabídky
tel.:      602 785 942

e-mail: tyl@luxplan.cz

Jaroslav Vostal
zákaznický servis – logistika
tel.:      602 536 957
e-mail: vostal@luxplan.cz

Martin Hala
světelný technik - onlite, luxmate
tel.:      739 022 761
e-mail: hala@luxplan.cz

Tomáš Jindra
světelný technik
tel.:      739 457 086
e-mail: jindra@luxplan.cz

Lukáš Kropáček - externí
světelný technik – onlite, luxmate   
tel.:      724 970 046

e-mail: kropacek@luxplan.cz

Aneta Dostálová
asistentka
tel.:      734 376 101

e-mail: dostalova@luxplan.cz

 

KANCELÁŘ PRAHA:

LUXPLAN, s.r.o.
Plotní 7
162 00 Praha 6

Martin Řondík
projektový manažer - Zumtobel Group
tel.:      702 092 701
e-mail: rondik@luxplan.cz

Jan Tesařík
světelný technik
e-mail: tesarik@luxplan.cz

Miroslav Mička
světelný technik - onlite, luxmate
tel.: 602 555 339


OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ SEVERNÍ MORAVA:

Ivan Duda
projektový manažer - Zumtobel Group
tel.:      608 981 448
e-mail: duda@luxplan.cz

Petr Sajbot
projektový manažer - Zumtobel Group
tel.:      602 265 473
e-mail: sajbot@luxplan.cz

 

 

Bankovní spojení / Bank: Sberbank CZ, a.s.
CZ č.ú./Acc.No.: 4200106377/6800 
Sberbank CZ, a.s.
EUR č.ú./Acc.No.: 1200066527/6800
IČ / Reg. No.: 26302501
DIČ: CZ26302501
Spisová značka: Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 42768

 

 

 

 

© 2012 LUXPLAN, s.r.o.

webdesign by Ateliér Tomáš Tuč | Created by SOVA NET: sovanet.cz

foto: Zumtobel Lighting s.r.o.