Magazín ZUMTOBEL lightlive! 1/2007

Magazín ZUMTOBEL lightlive! 1/2007 ukazuje na základě perspektivního konceptu světelného řešení Humanergy Balance pozitivní účinek světla na pohodlí člověka. Světlo hraje odnepaměti rozhodující úlohu pro život na zemi. Řídí přírodní cykly, ale také denní rytmus člověka. V rozhovoru s vedoucím americkým vědcem v oblasti neurologie, Dr. Georgem C. Brainardem, se dozvíte více o nejnovějších poznatcích na téma "human aspects of light”.
Magazín ZUMTOBEL lightlive! 1/2007

Magazín ZUMTOBEL lightlive! 1/2007 ukazuje na základě perspektivního konceptu světelného řešení Humanergy Balance pozitivní účinek světla na pohodlí člověka. Světlo hraje odnepaměti rozhodující úlohu pro život na zemi. Řídí přírodní cykly, ale také denní rytmus člověka. V rozhovoru s vedoucím americkým vědcem v oblasti neurologie, Dr. Georgem C. Brainardem, se dozvíte více o nejnovějších poznatcích na téma "human aspects of light”.

Úkolem osvětlovacího průmyslu je vypracovat světelná řešení, která budou optimálně podporovat tělesné a duševní pohodlí člověka. Světelné studie v tomto vydání vás zavedou do mezinárodních projektů s nejrůznějšími požadavky na osvětlení – od čtyřhvězdičkového lázeňského hotelu Merano přes Think Lab Salfordské univerzity v Manchesteru až po portugalské letiště Francisco ve městě Porto nebo diecézní knihovnu v Münsteru. Všechny mají jedno společné: Světelné koncepty vyvinuté s ohledem na zdraví a pohodlí. Zajímavý obsah završuje portrét Matteo Thuna, který se zabývá "novými" požadavky na designéry osvětlení.

Příloha Highlights 07 obsahuje přehled mnoha nových produktů představených na veletrhu Light+Building, jako jsou svítidlo Waveguide VAERO, svítidlo do vlhkých prostor SCUBA nebo systém řízení osvětlení ZBOX.

© 2012 LUXPLAN, s.r.o.

webdesign by Ateliér Tomáš Tuč | Created by SOVA NET: sovanet.cz

foto: Zumtobel Lighting s.r.o.