Nákupní centrum Černý Most je vítězem prestižní soutěže European Shopping Centre Awards.

Pražské nákupní centrum prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a stalo se vítězným projektem v kategorii „Rekonstrukce a/nebo Rozšíření“. 

Nákupní centrum Černý Most je vítězem prestižní soutěže European Shopping Centre Awards.

European Shopping Centre Award je ocenění udělované výjimečným projektům již od roku 1975 Mezinárodní radou nákupních center (ICSC). Nákupní centrum Černý Most, které bylo postaveno roku 1997 jako první nákupní centrum v České republice, prošlo v průběhu roku 2013 komplexní rekonstrukcí a dalším rozšířením. Mezinárodní porota, které předsedal Jan Eijekemans ocenila kromě rozsáhlého portfolia služeb pro zákazníky, také zajímavou architektonickou podobu objektu, které dominuje jedinečný světelný design exteriéru a interiéru. 

Zumtobel Lighting, partner společnosti Luxplan, se na projektu podílel jednak rozsáhlou spoluprací s britským studiem Benoy Architects, která spočívala v implementaci originálního interaktivního fasádového osvětlení. V interiéru nákupního centra jsou pak užita světla PANOS Infinity a bezpečnostní osvětlení ONLITE. V objektu je také instalován systém řízení osvětlení LUXMATE, který umožňuje z jednoho řídícího místa nastavovat různé dynamické scény pro osvětlení fasády a také ovládat všechna svítidla v budově. 

Gratulujeme našemu partnerovi Zumtobel Lighting k zisku výjimečného ocenění!

centrum Černý Most

centrum Černý Most

© 2012 LUXPLAN, s.r.o.

webdesign by Ateliér Tomáš Tuč | Created by SOVA NET: sovanet.cz

foto: Zumtobel Lighting s.r.o.