Svítidlo do čistých prostor CLEAN

Vynikající světlo pro lékařský a průmyslový pokrok: U rodiny produktů CLEAN jsme využili zkušeností projektantů interiérů, které jsme zkombinovali s největší světelnou technologií.
Svítidlo do čistých prostor CLEAN

V oblastech lékařství, průmyslu a techniky jsou hygiena a čistota pevnou součástí každodenní práce. Vynikající světelné poměry jsou nutností pro splnění náročných požadavků na viditelnost - světlo nabývá velkého funkčního významu.

Odpovědí na nejrůznější požadavky - od osvětlení prostoru chodeb v operační oblasti až po velmi vysokou intenzitu osvětlení v laboratoři - je koncept třístupňového svítidla CLEAN se třemi řadami SUPREME, ADVANCED a CLASSIC.

  • CLEAN SUPREME pro nejvyšší požadavky, např. operační sály nebo laboratoře. Jedinečnost varianty First Class této rodiny svítidel spočívá v kompletně hladkém krytu z bezpečnostního skla. 
  • CLEAN ADVANCED pro vysoké požadavky, např. vyšetřovací a ošetřovací místnosti nebo výroba farmaceutických produktů. Prostřední varianta se vyznačuje krytem s kvalitním, eloxovaným hliníkovým rámečkem a vloženým jednovrstvým bezpečnostním sklem.
  • CLEAN CLASSIC pro zvýšené požadavky, např. průmyslové kuchyně a lékařské praxe. Klasická verze zajišťuje vysokou ochranu před střepy díky akrylovému sklu z PMMA vloženému do kvalitního, eloxovaného hliníkového rámečku.

Světelná technika na míru

CLEAN vedle vynikajících hygienických vlastností poskytuje širokou nabídku optik, které se skvěle hodí i při použití počítačových obrazovek v prostoru čistých místností.

  • Mikropyramidová optika (MPO)
  • Rastrová optika
  • Optika se zrcadlovým reflektorem a symetrickým nebo asymetrickým vyzařováním
  • Opálová optika

Certifikát IPA pro CLEAN ADVANCED a CLEAN SUPREME

Zkušební institut Fraunhofer IPA, Stuttgart, vytvořil několik expertýz týkajících se posouzení vhodnosti do čistých prostor a místností. Zkoumaly se vlastnosti, jako je elektrostatické chování, možnost dezinfekce a odolnosti proti chemikáliím. Vhodnost do čistých místností DIN EN ISO 14644-1 byla potvrzena pro CLEAN SUPREME a CLEAN ADVANCED (třída ISO 3 až 9).

Chcete se dozvědět více o svítidle CLEAN?

Navštivte naše stránky CLEAN product microsite.
clean

© 2012 LUXPLAN, s.r.o.

webdesign by Ateliér Tomáš Tuč | Created by SOVA NET: sovanet.cz

foto: Zumtobel Lighting s.r.o.